Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi


Yaratıcı, Yenilikçi, Dinamik, Güvenilir!
MagicoWorks olarak, Turhan Doğu önderliğinde tecrübeli ekibimiz ile etkileyici tanıtım filmleri hazırlamaya devam ediyoruz. Fark yaratan yaklaşımlar ile hazırladığımız tanıtım filmlerimiz, kurumunuzun hedefleri doğrultusunda estetik formlarda iyi bir kurgu ile hazırlanıyor.

Markalaşma sürecinde yapılan yenilikleri ve değişen şirket yüzünü tanıtım filmi sayesinde geniş kitlelerle paylaşmanızı sağlıyoruz.

Her Markanın Yolculuğu Ayrıdır.

İyi bir araştırma ve strateji ister.
  • Araştırma

    Her bir proje için detaylı pazar, sektör, rakip analizi ile işe başlıyoruz. Pazarı anlamak, rekabeti tanımak, sınırları belirlemek ve boşlukları görmek bize markalaşma sürecinde daha emin adımlarla ilerlememiz konusunda en büyük yol göstericidir.

  • Strateji

    Marka stratejisi marka oluşturmanın en temel en önemli aşamasıdır. Pazarda markayı nereye konumlandıracağımızı, rakiplerden nasıl farklılaşacağımızı, markanın üstünlüklerinin neler olduğunu bu aşamada detaylıca belirliyor ve yol haritasını tüm kriterleri göz önünde bulundurarak çiziyoruz.

  • Tasarım

    Firmanızı ve markanızı en iyi şekilde ifade edecek şekilde, belirlenen strateji doğrultusunda şirketin ihtiyacı olan tüm tasarımları hazırlıyoruz. Gelin markanız ile ilgili tasarım yolculuğuna birlikte çıkalım.

MagicoWorks Bilişim Medya Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. © 2024