Biz

Biz

Biz


Markaları hedef kitlesine, en etkin şekilde ulaştırmayı hedef alarak firmamızı kurduk. Bu yolda "sihirli dokunuşlar" ile markanıza renk katmayı, rakiplerinize fark yaratmak konusunda sizlere destek olmayı amaçladık.
MagicoWorks olarak öncelikle firmanızı ve faaliyet gösterdiğiniz sektörü yakından tanıyor, sadece Türkiye'deki rakipleriniz değil yurtdışında sektörünüzde başarılı olan firmaları da analiz ederek, markanızın öne çıkması konusunda çalışmalar yapıyoruz.  

Markalaşma sürecini, pazar ve rakip analizleri ile siz ve ekibinizle ortak bir çalışma ile sürdürüyoruz.  

Markanıza "sihirli" bir dokunuş için sizleri de bekliyoruz...

Her Markanın Yolculuğu Ayrıdır.

İyi bir araştırma ve strateji ister.
  • Araştırma

    Her bir proje için detaylı pazar, sektör, rakip analizi ile işe başlıyoruz. Pazarı anlamak, rekabeti tanımak, sınırları belirlemek ve boşlukları görmek bize markalaşma sürecinde daha emin adımlarla ilerlememiz konusunda en büyük yol göstericidir.

  • Strateji

    Marka stratejisi marka oluşturmanın en temel en önemli aşamasıdır. Pazarda markayı nereye konumlandıracağımızı, rakiplerden nasıl farklılaşacağımızı, markanın üstünlüklerinin neler olduğunu bu aşamada detaylıca belirliyor ve yol haritasını tüm kriterleri göz önünde bulundurarak çiziyoruz.

  • Tasarım

    Firmanızı ve markanızı en iyi şekilde ifade edecek şekilde, belirlenen strateji doğrultusunda şirketin ihtiyacı olan tüm tasarımları hazırlıyoruz. Gelin markanız ile ilgili tasarım yolculuğuna birlikte çıkalım.

MagicoWorks Bilişim Medya Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. © 2024