3D Mimari Çizim Çalışmaları

3D Mimari Çizim Çalışmaları

3D Mimari Çizim Çalışmaları


Markalaşma sürecine başladığımızda, yapılan çalışmaların kapsamı genişleyerek, mimari yapıda da değişikliklere gitmeye sebep olabilmektedir. 
3 Boyutlu Mimari çizim konusunda uzman ekibimiz, sizler için hazırlamış olduğumuz marka imaj çalışmaları ile aynı çizgide modern konseptlerle mimari yapıda gerçekleştirebileceğiniz projelere yol gösterecek nitelikte çizimler hazırlamaktadır. 

Markalaşmanın her alanda aynı çizgiyi sürdürerek tüm alanlarda uygulanması kurumunuzun imajı açısından son derece önemlidir. 

Mimari yapınıza da  "Sihirli bir dokunuş" için ihtiyacınız olan her zaman yanınızdayız.

Her Markanın Yolculuğu Ayrıdır.

İyi bir araştırma ve strateji ister.
  • Araştırma

    Her bir proje için detaylı pazar, sektör, rakip analizi ile işe başlıyoruz. Pazarı anlamak, rekabeti tanımak, sınırları belirlemek ve boşlukları görmek bize markalaşma sürecinde daha emin adımlarla ilerlememiz konusunda en büyük yol göstericidir.

  • Strateji

    Marka stratejisi marka oluşturmanın en temel en önemli aşamasıdır. Pazarda markayı nereye konumlandıracağımızı, rakiplerden nasıl farklılaşacağımızı, markanın üstünlüklerinin neler olduğunu bu aşamada detaylıca belirliyor ve yol haritasını tüm kriterleri göz önünde bulundurarak çiziyoruz.

  • Tasarım

    Firmanızı ve markanızı en iyi şekilde ifade edecek şekilde, belirlenen strateji doğrultusunda şirketin ihtiyacı olan tüm tasarımları hazırlıyoruz. Gelin markanız ile ilgili tasarım yolculuğuna birlikte çıkalım.

MagicoWorks Bilişim Medya Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. © 2024