Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal Kimlik Çalışmaları


Etkin kurumsal kimlik tasarım çalışmaları ile kurumunuzu güçlendiriyor ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlıyoruz.
İster yeni kurulan bir şirketiniz olun, ister yıllardır hizmet veren bir şirketiniz... Biz her zaman sizin yanınızdayız... 

Kurumsal kimlik çalışmaları, ekibinizin motivasyonunu artırırken, marka görünüşünüzün de gelişmesi konusunda büyük rol oynar.

Yıllardır hizmet veren şirketlerin kurumsal kimliğinin yenilenmesi sürecini, ekibinizin de dahil olduğu projeler ile geliştirmekteyiz. "Yenilik benimsendikçe artar" anlayışıyla, tüm aşamaları beraberce yürütmekteyiz.

Logo, antetli kâğıt, zarf, kartvizit, bloknot, katalog, broşür, fatura, irsaliye, makbuz, dijital reklamlar, araç giydirme, bina cephesi ve iç tasarımı, firmanızda kullanılan her türlü araç gereç kurumsal kimlik tasarımı kapsamında yer almaktadır.

MagicoWorks olarak, sektör, pazar ve rakip analizleri ile şirketinizin ihtiyacı olan listeyi belirliyoruz. Listedeki tüm materyalleri, yeni imajına uygun olarak yeniden tasarlıyoruz.

Her Markanın Yolculuğu Ayrıdır.

İyi bir araştırma ve strateji ister.
  • Araştırma

    Her bir proje için detaylı pazar, sektör, rakip analizi ile işe başlıyoruz. Pazarı anlamak, rekabeti tanımak, sınırları belirlemek ve boşlukları görmek bize markalaşma sürecinde daha emin adımlarla ilerlememiz konusunda en büyük yol göstericidir.

  • Strateji

    Marka stratejisi marka oluşturmanın en temel en önemli aşamasıdır. Pazarda markayı nereye konumlandıracağımızı, rakiplerden nasıl farklılaşacağımızı, markanın üstünlüklerinin neler olduğunu bu aşamada detaylıca belirliyor ve yol haritasını tüm kriterleri göz önünde bulundurarak çiziyoruz.

  • Tasarım

    Firmanızı ve markanızı en iyi şekilde ifade edecek şekilde, belirlenen strateji doğrultusunda şirketin ihtiyacı olan tüm tasarımları hazırlıyoruz. Gelin markanız ile ilgili tasarım yolculuğuna birlikte çıkalım.

MagicoWorks Bilişim Medya Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. © 2024